Menu
tel

61 853 30 56
CZYNNE: 7:30-15:30 PON-PT

Start O firmie Regulamin Oferta Cennik Transport Blog Kontakt Koszyk Konto
O firmie POLPROFILI

 

WIĘCEJ NIŻ HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH…

 

Na rynku istnieje wiele punktów handlowych zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych. Co więc wyróżnia Polprofili spośród innych firm? To rodzinny charakter naszej organizacji, indywidualne podejście do klienta i elastyczność w realizacji zamówień. To kultura naszej firmy.

 

Naszym atutem jest sposób, w jaki traktujemy naszych klientów i siebie nawzajem. To te same ideały, które przyświecały nam, gdy zakładaliśmy firmę w roku 1994. Od tamtego czasu, niezmiennie, nasz team to ludzie pełni pasji, wiedzy i doświadczenia. Od ponad 25 lat wspólnie tworzymy organizację, której celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości i wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań.

 

Naszym kluczowym asortymentem są akcesoria dachowe i wsporniki tarasowe. Oferujemy produkty przeznaczone do dachów krytych papą termozgrzewalną, membranami PCV, TPO, EPDM, do izolacji płynnych i betonowych. Nasz asortyment to m.in. wpusty, kielichy przyścienne, kominki wentylacyjne i instalacje odgromowe. Oferujemy również rozwiązania w zakresie projektowania dachów zielonych oraz podłóg wentylowanych. Znaczącym fragmentem naszej oferty są wsporniki tarasowe o stałej i regulowanej wysokości, również z możliwością samopoziomowania. Szeroka gama produktów jest gwarancją dopasowania właściwej technologii do każdej inwestycji.

 

Dobrze wiemy, że na zaufanie pracuje się latami. Dlatego priorytetem są dla nas dobre relacje z klientami, którzy od lat powracają do nas usatysfakcjonowani współpracą. Naszymi dostawcami są czołowi europejscy producenci przykładający dużą wagę do wykorzystywania w procesie produkcyjnym tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia. Dzięki starannej selekcji surowców, nasze produkty gwarantują długotrwałą jakość i niezmienne właściwości techniczne.

 

Nasze produkty są objęte nawet 10-letnią gwarancją producenta.