mobile-menu
tel

61 853 30 56
CZYNNE: 7:30-15:30 PON-PT

O firmie Polprofili

 

Firma POLPROFILI powstała w 1994 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania odprowadzania wody i wentylacji dachów nowobudowanych i remontowanych w nowatorskiej, jak na tamte czasy, technologii pap zgrzewalnych.

 

Podążając za rozszerzającą się gamą hydroizolacji wprowadzaliśmy do swojej oferty produkty dedykowane do stosowania z foliami PCV, membranami EPDM, TPO oraz izolacjami płynnymi.

 

Dzięki stosowaniu proponowanych przez nas samoregulujących opasek grzejnych do elementów odprowadzających wodę posiadają Państwo możliwość w znaczący sposób ograniczyć niebezpieczeństwo przeciążenia dachu podczas zimy.

 

Interesującą grupą artykułów są elementy wentylacji dachów krytych gontem bitumicznym. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która może w/w artykuły dostarczyć w kolorze stosowanego przez zamawiającego gontu.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ogromną gamę podstawek służących do budowy tarasów (pod płyty tarasowe i pod legary do tarasów drewnianych) oraz innowacyjne uchwyty instalacji odgromowej.

 

Zróżnicowanie oferty zapewnia klientom możliwość optymalnego wyboru produktów precyzyjnie dostosowanych do ich potrzeb. Docenili to odbiorcy z USA, Rosji, Chorwacji, Czech, Słowacji, Włoch, Białorusi i Ukrainy.

 

Jesteśmy przekonani, że proponowana na naszej stronie gama artykułów sprosta Państwa oczekiwaniom bez względu na to, czy budujecie Państwo nowy dach, remontujecie stary czy też szukacie rozwiązania problemu z układaniem tarasu.

 

Sprawna komunikacja, krótkie terminy realizacji zamówień oraz dopasowywanie się do potrzeb i oczekiwań klienta to kluczowe czynniki wchodzące w skład strategii firmy.

 

Nasze produkty są objęte nawet 10-letnią gwarancją producenta.